Улюблене свято в Dnipro Agro Group – День вишиванки

день вишиванки в Dnipro Agro Group

18.05.2023

🌾 День вишиванки – свято нашої національної культури! 🌾

Сьогодні, 18 травня, відзначається День вишиванки – неперевершений символ української народності. Цей день зближує нас, нагадуючи про нашу спільну історію, традиції та красу української вишивки.

Агрокомпанія Dnipro Agro Group вітає всіх своїх співробітників, партнерів та клієнтів зі святом вишиванки! Нехай ця символічне   вбрання додасть нам сили, єднання та національної гордості.

Вишиванка – це не просто одяг, а своєрідний код, який розповідає про нашу ідентичність та національні цінності. Вона втілює красу, розмаїття та розкіш українського ремесла. Нехай вона завжди нагадує нам про наше коріння, витримку та силу, з якими ми рухаємося до успіху!

На честь Дня вишиванки співробітники  Dnipro Agro Group вже котрий рік поспіль долучаються  до відповідного образу. Одягаємо свої найкрасивіші вишиванки та підкреслюємо свою прекрасну українську душу!

Нехай День вишиванки принесе вам радість, щастя та незабутні враження. Зичимо вам міцного здоров’я, наснаги та перемог у всіх справах.

Запам’ятаймо, що разом ми сильніші, а національна єдність надає нам неперевершеної сили. Хай наші вишиванки будуть свідками єдності та гармонії!

З Днем вишиванки, друзі! 🌸

Підпишіться на наші новини!

Тут агроновини від нашої групи компаній Dnipro Agro Group

Ніякого спаму! Ознайомтеся з нашою Користувацькою угодою!