Відповідальність

Відповідальність

Dnipro Agro Group усвідомлює відповідальність перед суспільством з приводу виробничої безпеки,охорони навколишнього середовища та внеску у соціальний розвиток у містах своєї присутності.

Виробнича безпека та Охорона навколишнього середовища

Dnipro Agro Group приділяє велику увагу питанням гарантії безпеки виробничого процесу, створення безпечних умов роботи для працівників компанії та захисту їхнього здоров’я.

Політика виробничої безпеки Групи базується на таких принципах:

 • відповідність виробничої діяльності вимогам та нормам, установленим законодавством;
 • дотримання балансу інтересів бізнесу й суспільства в розробленні та реалізації Групою інвестиційної політики щодо безпечного виробництва;
 • систематичний контроль за безпекою на виробництві;
 • взаємодія з державними органами контролю і нагляду в питаннях виробничої безпеки.

Стратегія Dnipro Agro Group у сфері охорони навколишнього середовища і промислової безпеки має довготривалий та комплексний характер. Враховуючи специфіку та обсяг своєї виробничої діяльності, компанія докладає зусиль, щоб знизити рівень тиску на природу та компенсувати негативний вплив на довкілля.

Dnipro Agro Group виділяє такі напрямки природоохоронних заходів:

 • виробничий екологічний моніторинг;
 • збереження та раціональне використання водних ресурсів;
 • охорона атмосферного повітря;
 • захист земель;
 • ресурсоощадження та енергоефективність.

Для реалізації екологічної політики на підприємстві створено відділ охорони навколишнього середовища, завдання якого – управління діяльністю філій та  її регулювання у сфері захисту довкілля.

Співпраця з регіонами

Ефективне ведення бізнесу не можливе без тісної співпраці з місцевими органами влади та громадами. Тому важливим напрямком соціальної відповідальності Dnipro Agro Group вважає свою участь у розвитку регіонів присутності. Однією із форм співробітництва з регіонами є соціальні договори з місцевими радами. За умовами договору Група відраховує певну суму з кожного гектара землі, орендованої в конкретному районі, до місцевого бюджету. Кошти, отримані регіонами за такими соціальними договорами, потім використовуються на розв’язання першочергових питань місцевої громади, таких як ремонт доріг та освітлення вулиць.
Dnipro Agro Group також активно підтримує проведення виставок та фестивалів, відзначення державних свят та подій місцевого значення, бере участь в організації днів села та днів поля.

      Добра традиція в Компанії – привітання новорічними подарунками дітей в усіх населених пунктах, де вона працює.

Соціальна політика

Спрямована на забезпечення високого рівня мотивації працівників, збереження здоров’я, гарантування безпечних та комфортних умов праці, таким чином, на підвищення рівня їхньої корпоративної культури та лояльності.

Соціальна політика Dnipro Agro Group базується на таких принципах:

 • дотримання чинного законодавства про працю,
 • забезпечення гідного і конкурентоспроможного рівня винагороди,
 • розвиток управлінського потенціалу співробітників,
 • соціальна підтримка працівників,
 • створення безпечних умов праці та охорона здоров’я всіх працівників.

Усвідомлюючи свою соціальну відповідальність як одного з найбільших працедавців,  Dnipro Agro Group інвестує в розвиток свого персоналу, створюючи можливості для самореалізації й навчання працівників. Так, навчання спеціалістів і управлінців Групи здійснюється на базі Дніпропетровського Аграрного університету. Ми також з радістю приймаємо випускників вищих та середніх закладів на проходження практики на нашому виробництві.
З метою популяризації активного способу життя серед своїх працівників Група проводить колективні спортивно-оздоровчі заходи. Так, з 2013-го року відбувається корпоративний чемпіонат з футболу серед працівників компанії.
Ми завжди проводимо підсумок своїй діяльності та урочисто святкуємо всі селянські свята та свої перемоги!

Благодійність

Соціальна програма, яку реалізує Dnipro Agro Group, охоплює школи й дошкільні навчальні заклади, будинки сімейного типу, соціальні заклади для людей похилого віку та лікарні, розташовані переважно в районах, де є виробничі потужності Групи.
За кошти Компанії щорічно здійснюються ремонти приміщень, а також інші необхідні відновлювальні роботи. У школах відкриваються комп’ютерні класи та проводиться інтернет.

«Сільська школа»
Професіоналізм учителів та їхній добробут, технічно-матеріальне забезпечення освітніх закладів, створення належних умов для вчителів та учнів – ось складові успішного навчання в школі.
Програма «тепла школа», що проводиться за кошти підприємств Групи компаній, забезпечує комфортне перебування дітей під час навчання у теплих відремонтованих класах та заняття спортом у затишному спортивному залі.

«Дитячий садочок»
Допомога дітям та турбота про їхнє майбутнє – це один із пріоритетних напрямків благодійної діяльності. Ми вирішили облаштувати життя маленького громадянина в сільських дитячих садочках таким чином, щоб йому там було цікаво і затишно протягом дня. А до дня захисту дітей традицією став обмін подарунків від компанії на вірші від малят. Наша група опікується Тургенєвським ДНЗ №1 «Дзвіночок», Славгородським ДНЗ №2 «Журавушка», Славгородським ДНЗ №1 «Сонечко».
Другим напрямком підтримки є багатодітна сім’я Колєснікових, в якій, окрім двох власних дітей, виховуються восьмеро усиновлених дітей. Підтримка в проведенні ремонту була дуже доречна.

«Здоров’я»
Інколи життя людини залежить від елементарних речей – наявності необхідних умов для проживання і лікування. Тому опікування стаціонарним відділенням постійного та тимчасового проживання людей похилого віку районного територіального центру, розташованого у селі Зайцеве, також у пріоритетах благодійної діяльності ДніпроАгроГруп. А напередодні всіх свят традицією стало частування мешканців смаколиками та привітання від нашої групи компаній.

«Сільські ради»
В межах цього проєкту група компаній Dnipro Agro та Фонд її співзасновника, Василя Астіона, допомагає сільським радам розв’язувати проблемні питання, які стосуються всієї громади: освітлення вулиць, будівництво дитячих майданчиків, реконструкція пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, придбання технічних засобів зв’язку, комп’ютерної техніки, господарського інвентарю, облаштування приміщень сільських рад.

«Спорт»
В межах цього проєкту насамперед є підтримка та розвиток дитячої футбольної команди Dnipro Agro протягом вже кількох років. Група не тільки фінансує, а й підтримує цей проєкт, вболіває та опікується.
Вкотре, завдяки допомозі співзасновника Dnipro Agro Group, ветерани спорту Синельниківщини мають можливість зустрітися з друзями — суперниками та провести цікаво та корисно час на футбольному полі.

http://fcdnepragro.com/