Strategy

13.04.2017

  • Будівництво сучасних підприємств .У планах компанії найближчим часом будівництво сучасного елеватора потужністю тон..
  • Розширення земельного банку. У планах компанії збільшення земельного банку. Ми будуємо довірчі відносини з власниками земельних паїв, пропонуючи їм найбільш вигідні для них умови співпраці. Збільшення частки на ринку рослинництва. За рахунок збільшення врожайності зернових і олійних культур, а також за рахунок збільшення земельного банку ми прагнемо зайняти більшу частку ринку.
  • Створення і просування торгових марок Ми продовжуємо розвивати власні торгові марки, проводимо ребрендінг наявних і створюємо нові. Ми будуємо свою маркетингову стратегію на підставі переваг ринку, що сприяє пізнаваності наших товарів і зміцненню довіри до них і як результат зайняття нашою компанією більшої частки ринку.
  • Модернізація виробництва. Ми плануємо і готові модернізувати своє виробництво відповідно до вимог часу і ринка. Ми закуповуємо тільки сучасні сільськогосподарські машини, добриво і застосовуємо передові технології.
  • Розширення системи збуту. Як виробник хліба і булочних виробів нетривалого зберігання ми прагнемо вдосконалити свою збутову стратегію для доставки свого продукту в найкоротші терміни після виготовлення.

Підпишіться на наші новини!

Тут агроновини від нашої групи компаній Dnipro Agro Group

Ніякого спаму! Ознайомтеся з нашою Користувацькою угодою!