Підсумки врожаю 2021 року (зернові та олійні культури)

підсумки врожаю 2021 рік

20.01.2022


Dnipro Agro Group підбила підсумки врожаю 2021 року з приводу зернових та олійник культур. Вже кілька років поспіль підприємства групи дають стабільний результат.

Вцілому керівництво компанії розглядає результат жнив як задовільний.

З самого початку жнив підрозділи взяли успішний темп роботи, тому  непередбачувані погодні умови не завадили зібрати врожай прискореними темпами.

На півдні приходилося  працювали в умовах значних опадів та різкої зміни температур.Але завдяки застосуванню передових агротехнологій та професійній роботі наших аграріїв вся вирощена продукція була зібрана в оптимальні терміни.

Підприємства Dnipro Agro Group   зібрали близько 115 тис. тонн  сільгосппродукції.

Головними результатами сезону стали висока врожайність озимої пшениці по групі компаній  – 49,4 ц/га, що перевищує середні показники по Дніпропетровській області (44,22 ц/га) та найкращий валовий збір пшениці – понад 79,8 тис. тонн, що перевищує тогорічний результат на 20 %.

Щиро вітаємо підприємства,що входять у склад Dnipro Agro Group   з таким результатом роботи: 

Сумарно підприємства  зібрали зернових культур більш ніж
81 тис. тонн, а олійних – 34 тис. тонн.

Приємно відмітити кращі підприємства за врожайністю, які займають лідерські позиції у Дніпровському регіоні. 

✅соняшник – 24,8 ц/га та 24,7 ц/га (ТОВ “Дніпроагроальянс” та ТОВ “Агрофірма “Схід Агро”);
✅озима пшениця – 51,3 ц/га (ТОВ “Перемога”) та 49,3  ц/га (ТОВ “Відродження” та ТОВ “Агрофірма “Схід Агро”);
✅озимий ячмінь – 38,5,ц/га (ТОВ “Перемога”);
✅ріпак – 40,7 ц/га (ТОВ “Дніпроагроальянс”).

Сьогодні Dnipro Agro Group – це 8 підрозділів у 2 областях України (Дніпропетровська та Запорізька), з  яких 4 підрозділи займаються  вирощуванням зернових та олійних культур. Підприємства знаходяться у Дніпропетровській області, це переважно посушливий район, погодні умови зазвичай не сприяють формуванню високої врожайності. Всупереч цьому, з року в рік Dnipro Agro Group демонструє ефективну стратегію з виробництва сільгосппродукції, що підтверджують стабільно високі результати збирання врожаю.

Ми ніколи не стоїмо на місці та попри всілякі виклики  розвиваємо та вдосконалюємо технології вирощування зерна, покращуємо та модернізуємо сільгосптехніку, розробляємо власні та впроваджуємо передові агротехнології. Ми вчасно корегуємо свою стратегію та намагаємося започаткувати успішний результат для врожаю наступного року у період осінньої посівної.

Підпишіться на наші новини!

Тут агроновини від нашої групи компаній Dnipro Agro Group

Ніякого спаму! Ознайомтеся з нашою Користувацькою угодою!