Director

13.04.2017

Генеральний директор

Астіон Василь Миколаєвич

Ласкаво просимо, пані та панове!

Ми раді вітати вас на офіційному сайті нашої компанії. Тут ви можете отримати найбільш повну інформацію про діяльність та  плани розвитку нашої групи підприємств «ДніпроАгроГруп».

«ДніпроАгроГруп» сьогодні – це один із вітчизняних сільгосптоваровиробників, один з лідерів Дніпропетровського аграрного ринку.
У 2016 році компанія відзначила свій 10 річний ювілей, за цей час наша компанія разом з усією країною протистояла економічній стагнації, інфляції і безробіттю, але кожного разу досягала успіху, зміцнюючи свої позиції на національному ринку.

На теперішній час компанія розвинула свою структуру до 7 підрозділів у 2 регіонах України та ефективно обробляє 50,25 тис. га орендованих земель сільськогосподарського призначення. На підприємствах компанії працюють близько 1800 працівників.

У сільськогосподарському виробництві компанія «ДніпроАгроГруп»» демонструє високі показники обсягів та  якості врожаю, а всі підрозділи компанії займають провідні  позиції у регіонах присутності. Принцип роботи підприємства – модернізація та наслідування основних тенденцій світового ринку, системність та послідовність ведення сільського господарства.

Уже котрий рік поспіль підприємства « ДніпроАгроГруп» займають лідируючі позиції в показниках врожайності, що значно вище, ніж середній показник по Україні.

До складу групи входять також 2 елеватори в Дніпропетровській і Запорізькій областях загальною потужністю зберігання понад 80 тис. тон.
В планах компанії будівництво ще одного елеватора потужністю тон, що буде відповідати сьогоденню. Загальна ж кількість елеваторних комплексів, орендованих земель і виробничих підприємств компанії зростає з кожним роком, адже головний принцип діяльності «ДніпроАгроГруп» – не зупинятися на досягнутому, а розвиватися і вдосконалюватися.

Безумовно пріоритетним для нас є рослинництво. У поточному сезоні ми провели оновлення машинно-тракторного парку. Компанією у поточному сезоні інвестовано близько 5 млн $.

Сьогодні діяльність групи компаній «ДніпроАгроГруп» є прикладом не тільки успішного ведення бізнесу, а й соціальної відповідальності.
Компанії небайдужі проблеми громадськості. Як у регіонах присутності, так і приходячи в новий регіон, ми намагаємося підняти економіку, покращити рівень життя кожного та всієї громади в цілому.

Сподіваюся, що кожен, відвідавши наш інтернет-ресурс, знайде тут цікаву та необхідну для себе інформацію. Ми цінуємо кожного нашого ділового партнера та  вдячні за плідну співпрацю з нашою компанією!

З повагою, генеральний директор Астіон Василь Миколайович.

Підпишіться на наші новини!

Тут агроновини від нашої групи компаній Dnipro Agro Group

Ніякого спаму! Ознайомтеся з нашою Користувацькою угодою!