Dnipro Agro Group завершила збирання зернових

10.08.2017

Станом на 04.08.2017р. в компанії Dnipro Agro Group  завершили збирання зернових культур та озимого ріпаку з рекордними показниками.
Було зібрано понад 63,5 тис. тонн озимої пшениці, 2,2 тис. тонн озимого ячменя.
Середні показники врожайності по всім господарствам «ДніпроАгроГруп» перевищили планові та склали:

  • озима пшениця – 54,7 ц/га,
  • озимий ячмінь – 35,1 ц/га

Ці показники значно перевищують середні по Дніпропетровській області:

  • озима пшениця – 38,08 ц/га;
  • озимий ячмінь – 30,89 ц/га;

(показники з проекту « Врожай онлайн 2017»  http://latifundist.com/urozhaj-online-2017).
Найкращі показники врожайності озимої пшениці продемонстрували господарства ТОВ «Дніпроагроальянс» та ТОВ «Відродження». Врожайність озимої пшениці на полях цих підприємств сягнула 57,2 та 55,0 ц/га відповідно.

Підприємства Dnipro Agro Group  також завершили обмолот озимого ріпаку із загальної площі 4 146,1 га. Всього господарства групи зібрали близько 15,3 тис. тонн врожаю цієї культури.
Середня врожайність озимого ріпаку склала 37,5 ц/га, що перевищує планову та значно вище середньої врожайності по Дніпропетровській області (25,53 ц/га).

Водночас на полях господарств групи йде підготовка до наступного врожаю. Триває обробка землі під озимий ріпак, вносяться добрива. На ці роботи залучено нову техніку. Нагадаємо, що на оновлення технічного парку у 2017 році Dnipro Agro Group  витратила близько 5 мільйонів доларів.

На приймання та зберігання зерна нового врожаю залучено елеватори компанії. На сьогодні зайнято всі потужності Фісаківського елеватору та елеватора «ТОВ «Синельниково-Агро»». Глава ради директорів та співзасновник Dnipro Agro Group Василь Астіон за результатами збору врожаю 2017 року висловив думку про необхідність будівництва нового елеватора під власні потреби компанії, враховуючи плани подальшого розвитку.