День поля озимого ріпаку: сучасні гібриди та технології вирощування”.

день поля озимого ріпаку

04.07.2023

23 червня в Синельниківському районі відбувся День поля озимого ріпаку на базі ТОВ “Дніпроагроальянс”, компаніії, що входить у склад Dnipro Agro Group.

Тема заходу : “Сучасні гібриди озимого ріпаку та технології його вирощування”.

На заході були присутні: генеральний директор Dnipro Agro Group Дмитро Гулецький та головні спеціалісти напрямку рослинництво.

Форма заходу – День поля озимого ріпаку


Від ТОВ “Дніпроагроальянс” виступив заступник головного агронома підприємства ТОВ “Дніпроагроальянс”, Андрій Кащавцев.
Він наголосив, що метою заходу є ознайомлення з технологією вирощування та новинками гібридів ріпаку різних компаній, які застосовувалися на полях ТОВ “Дніпроагроальянс”.
Також він підкреслив важливість спілкування, обміну досвідом між агровиробниками та споживачами сільськогосподарської продукції в такий відповідальний час, коли розвиток рослинництва забезпечує надходження валютного виторгу та забезпечує продовольчу безпеку України.

Хто був присутнім на заході

На заході були присутні представники наступних компаній:
1. Lidea
2. Syngenta
3. LG
4. KWS
5. DSV
6. MAS

Як проходив День поля озимого ріпаку

Учасники заходу мали змогу оглянути демонстраційні посіви високоврожайних гібридів озимого ріпаку, представлені різними компаніями. Були оглянуті посіви різних гібридів. Основну увагу було приділено системі захисту ріпаку від шкідників і хвороб. Також провелася оцінка гібридів ріпаку від різних компаній щодо генетичної стійкості до хвороб.

Спеціалісти господарства ТОВ “Дніпроагроальянс” у своїх виступах акцентували на інноваціях у технологіях та підборі сортів та гібридів, що сприятимуть стабільному збільшуванню урожайності та валового виробництва.

Безпосередньо на демополі відбулися виступи від представників провідних компаній: Lidea, LG, Syngenta, KWS, DSV, MAS. Кожна компанія представила свої гібриди та розповіла про особливості технологій вирощування. Це надало можливість аграріям оцінити різноманітність варіантів та вибрати найбільш ефективні для своїх господарств.

Основні питання

Значну увагу було приділено обговоренню питання контролю на різних етапах вирощування культури, зокрема термінам обмолоту та їх впливу на врожайність та якість зерна.
Після огляду полів учасники поділилися своїм досвідом та підтвердили доречність заходів у форматі “польової демонстрації”,що сприяє збільшенню інтересу аграріїв до теми.
Хоча запровадження такого заходу як День поля в реаліях сьогодення виявилося непростим завданням, захід пройшов успішно :

  • Учасники мали змогу оцінити багатий вибір гібридів озимого ріпаку, представлених на полі.
  • Побачили різноманітні сорти та технології вирощування, представлені компаніями Lidea, LG, Syngenta, KWS, DSV, MAS.

День поля озимого ріпаку. Підсумки.

Значна кількість учасників та їх зацікавленість свідчили про доречність подібних заходів для розвитку аграрного сектору.
День поля, проведений у 2023 році на полях Dnipro Agro Group є ще одним підтвердженням того, що аграрний фронт в Україні є непохитним та націленим на перемогу та подальше зростання.
Участь провідних компаній у заході засвідчила зацікавленість розвитком українського аграрного сектора та підкреслила бажання підтримати його потенціал.

Особлива подяка

За можливість проводити такі заходи, працювати в полях, планувати та проводити інновації особлива подяка Силам оборони України! Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!

Підпишіться на наші новини!

Тут агроновини від нашої групи компаній Dnipro Agro Group

Ніякого спаму! Ознайомтеся з нашою Користувацькою угодою!