Наша діяльність

Вирощування зернових та олійних культур

Включає обробку сільськогосподарських земель та виробництво зернових  та олійних культур для потреб власного виробництва та продажу третім особам.
Підприємства ДніпроАгроГруп обробляють близько 50,25 тис. га землі у  Дніпропетровській області. Земельний банк постійно поповнюється. Ми вирощуємо наступні зернові та олійні культури: пшениця, ячмінь, соняшник, ріпак.
Завдяки влучному розташуванню наших земель, застосуванню передової технології обробки земель та потужній команді менеджменту, ми маємо найвищі показники врожайності.
Вирощування зернових та олійних культур

2017 РІК СТАНОМ НА 01.01.2018

Підприємства зібрали 145,56 тис. тонн зернових та олійних культур.

Земельний банк компанії склав близько 50,25 тис.га.

Врожайність сільськогосподарських культур у 2017 році: пшениця озима – 54,6 ц/га, ячмінь озимий – 35,1 ц/га, соняшник – 27,5 ц/га, ріпак – 37,5 ц/га, що вище, ніж середній показник по Україні (https://ua.interfax.com.ua/news/economic/481436.html  Згідно з інформацією Державної служби статистики України, загалом Україна в минулому році намолотила 26,1 млн тонн пшениці за врожайності 41,1 ц/га, ,3 млн тонн ячменю (33,1 ц/га), соняшнику -12,2 млн т (20,1 ц/га)) .

Середній показник врожайності по  підприємствах  ДніпроАгроГруп  також перевищує такі показники у Дніпропетровській області за даними https://latifundist.com/urozhaj-online-2017

(пшениця озима – 38,08 ц/га, ячмінь озимий – 30,89 ц/га, соняшник – 18,80 ц/га, ріпак – 25,62 ц/га).

Застосування прогресивних методів ведення сільського господарства та сучасної техніки у рослинницькому сегменті дозволяє збільшити врожайність, а також знизити втрати та споживання палива.

З питань закупівлі зернових та олійних культур звертатися:

 • тел.: +38 (056) 790-32-40
 • електронна пошта:  apk-dn@ukr.net.

Послуги щодо складування та зберігання зерна

Сучасні технології

Стратегічним завданням на найближчі роки є покращення родючості ґрунтів та культури землеробства.
Щодо вирощування сільськогосподарських культур, то на підприємствах компанії використовуються елітні високопродуктивні сорти та гібриди, а також високоякісні ЗЗР.
Ми працюємо з провідними оригіналами насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та мікродобрив. Крім того, використовуємо новітні розробки в цьому напрямку, що сприяє підвищенню урожайності та якості продукції. Врожайність та рентабельність с/г культур постійно є предметом оперативного та стратегічного аналізу.

Основними складовими впровадження нових агрономічних технологій на підприємствах гуппи  є наступні:

 • часткова заміна пестицидів альтернативними агротехнічними і біологічними заходами;
 • застосування поверхневої обробки ґрунту;
 • поєднання кількох технологічних операцій за один прохід агрегату;
 • підбір сортів і гібридів, стійких проти шкідників, хвороб, а також бур’янів.

 

Сучасні технології

 

Інновації та вміння наших працівників складають основу успіху нашої компанії, ми залучаємо для співпраці провідні міжнародні компанії на ринку засобів захисту рослин, що приводить до використання дієвих препаратів високої якості.
Наші спеціалісти постійно відвідують демонстраційні центри «Байєр АгроАрени», де агрономи мають змогу взяти участь у практичних семінарах щодо технологій вирощування сільськогосподарських культур із застосуванням сучасних засобів захисту.
Наші спеціалісти також відвідують всі провідні виставки й семінари не тільки в Україні, але й в інших країнах Світу.

Ми співпрацюємо з такими компаніями як «Bayer», «Basf», «Dupon», «Singenta».
Ці компанії не тільки надійні виробники та постачальники якісних засобів захисту рослин, а й партнери, на яких можна розраховувати на всіх етапах господарювання!

Отримання високих показників врожайності так само залежить від якості обраного зерна.
Ми надаємо значну увагу вибору посівного матеріалу, що відмінно реалізовує свій потенціал продуктивності в умовах України. Для цього ми співпрацюємо з найвідомішими виробниками й постачальниками насіння, такими як«Bayer», «Basf», «DuponPioneer», «Singenta».
Ми прагнемо оволодіти та застосувати сучасні знання й технології, що існують на ринку, завдяки яким, ми зможемо повною мірою реалізувати свій сільськогосподарський потенціал.
Ми також надаємо значну увагу парку сільгосптехніки. Наш парк сільгосптехніки в останній час поповнили такі сільгоспмашини провідних американських та європейських виробників.

 

Зокрема, придбано :

 • самоходні обприскувачі John Deere 4830,4940, CASE Раtriot 3330(3 од);
 • трактори John Deere 8310R, John Deere 8335R (12 од.);
 • комбайни Case 5088,Case 2388 ,CLAAS LEXION 670;
 • культиватори Case Tiger Mate II( 6 од. ) Great Plains 8539 FCC ( 4 од);
 • сівалки Great Plains YP-1630, Great Plains СТА 4000 HD, HORSCH Maestro 24.70 SW ;
 • культиватори Horsch Tiger (2 од.),MACHINO( 2 од).